facebook
jezyk polski   deutch   english language

Strona główna / Usługi / Zabudowa Wewnętrzna / Panele szklane z grafiką

Zabudowa Wewnętrzna

Zastosowania szkła do elementów elewacji tworzy nowoczesny i elegancki wygląd. Aranżowanie wnętrza poprzez szklane drzwi, przegrody, elementy wyposażenia pozwala na stworzenie unikatowych rozwiązań.

Panele szklane z grafiką

Panele szklane z grafiką na ścianę stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych dekoracji wnętrza. Dobrze dobrane szkło dekoracyjne może całkowicie odmienić wystrój i nadać cech elegancji i porządku. 

Szkło z grafiką dopasowane do Twoich potrzeb

Oferowane przez nas szkło jest docinane wedle życzenia klienta i może posiadać otwory na gniazdka elektryczne, czy też armaturę. Wewnętrzna strona po zadrukowaniu jest zabezpieczona i pozwala na montaż przy pomocy białych lub przezroczystych klejów i sylikonów.

Szklane panele pięknie ozdobią wnętrze

To niezwykłe rozwiązanie dekoracyjne. Są oryginalne i eleganckie. Perfekcyjnie sprawdzają się jako alternatywa na przykład dla blatów bądź kafli. Dekoracyjne panele szklane z grafiką idealnie nadają się do nowoczesnych mieszkań. Panele szklane w Poznaniu wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości grafiki, idealnie wkomponują się do Twojej kuchnii czy łazienki. W razie potrzeb dostosujemy grafikę także do innych pomieszczeń. Gwarantujemy niesamowity efekt, który sprawi, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Zapraszamy do kontaktu!

Panele szklane z grafikąPanele szklane z grafiką
facebookgoogle_plus
© 2016 aceglass - Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone
realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl